O MNIE

Nazywam się Agnieszka Karewicz i jestem założycielką Językowni – szkoły języków obcych stworzonej z pasji do dzieci i nauczania. Bardzo miło mi gościć Państwa w skromnych progach Językowni – liczę na to, że wraz ze swoimi pociechami zadomowicie się tutaj na dłużej!

Moim celem jest stworzenie przyjaznej atmosfery nauki przez zabawę i zaszczepienie w Państwa dzieciach ciekawości do obcego języka. Dzięki wspólnej aktywności na zajęciach dzieci nie będą kojarzyć nauki z przykrym obowiązkiem, a Państwo jako dumni rodzice szybko zobaczycie efekty wspólnych zabaw.

Jako pedagoga niezwykle interesują mnie biologiczne aspekty funkcjonowania mózgu na poszczególnych etapach rozwoju młodego człowieka. Program nauczania został stworzony tak, aby maksymalnie wykorzystać zdolności edukacyjne Państwa dzieci, nie zabijając w nich jednocześnie ciekawości świata i dziecięcego entuzjazmu.

Zapraszam gorąco na wspólną przygodę z językiem!:) Ahoj przygodo!

Agnieszka Karewicz – certyfikowana lektorka języka angielskiego, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Przygotowanie Pedagogiczne w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku w kierunku nauczania języka angielskiego na I etapie edukacyjnym.